آخرین اخبار مدارس


تصاویر تصادفی گالری مدارس


دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبیرستان دوره اول دخترانه

دبیرستان دوره اول دخترانه

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

دبستان پسرانه دوره دوم

نوشته های دبیران مدارس


کتب معرفی شده مدارس


دبستان پسرانه دوره دوم

دایناسورهاف دانشنامه مصور

دیوید لمبرت

علمی

دبستان دخترانه

مولود کعبه امام علی

احمد گلزاری

زندگانی حضرت علی

دبیرستان دوره اول دخترانه

راهنمای عملی پیشگیری از صدمات ناشی از زلزله: بر اس

شکوهی، محمدرضا

امادگی دفاعی

دبیرستان دوره اول دخترانه

آبراهام لینکلن: رئیس‌ جمهوری آمریکا در جنگ داخلی

هاوگن، برندا؛

تاریخ

دبستان پسرانه دوره اول

جوامع الحکایت مهمان ابراهیم

حسین فتاحی

داستان و شعر

دبیرستان دوره دوم دخترانه

365 روز در صحبت قران

حسین محی الین الهی قمشه ای

مذهبی

دبستان دخترانه

محمد

سمیح عاطف الزین

دبیرستان دوره دوم دخترانه

مفاتیح الحیاه

تحت اشراف آیت‌الله جوادی آمل

مذهبی

دبستان پسرانه دوره اول

مجموعه من و اژدهایم

دیوید بیدزایکی

Me and my dragon :

دبستان پسرانه دوره اول

به كبوتر اجازه نده اتوبوس براند

مو ويلمز

تربیتی

دبستان پسرانه دوره دوم

کیک شگفت انگیز

والری گورباچف

تخیلی

دبستان پسرانه دوره دوم

یواکیم

تورمد هاوگن

کودکانه

آخرین افتخارات مدارس


دبستان دخترانه

ایدا سهیل

مسابقه: جایر

رتبه: اول

دبستان دخترانه

فائزه عرب پور

مسابقه: کتابخوانی

رتبه: اول

دبستان دخترانه

فائزه عرب پور

مسابقه: کتابخوانی

رتبه: اول

دبیرستان دوره اول پسرانه

محمد عارف نهتانی

مسابقه: دو و میدانی ( پرتاب وزنه)

رتبه: دوم

دبستان دخترانه

سها حسنی

مسابقه: کاراته

رتبه: دوم

دبستان دخترانه

راتا صادقی

مسابقه: نقاشی

رتبه: اول

دبستان دخترانه

شیما

مسابقه: خوشنویسی

رتبه: اول

دبستان دخترانه

سحر ظفر نیا

مسابقه: نقاشی

رتبه: اول

دبستان دخترانه

ایدا سهیل

مسابقه: جایر

رتبه: اول

دبستان دخترانه

راتا صادقی

مسابقه: نقاشی

رتبه: اول

دبستان دخترانه

سحر ظفر نیا

مسابقه: نقاشی

رتبه: اول


تحقیق و پروژه دانش آموزان


متولدین هفته (دانش آموزان)


دبیرستان دوره اول پسرانه

محمد سپهر قيرواني

1385/03/01

دبستان پسرانه دوره اول

علي يوسفي

1392/03/08

دبستان پسرانه دوره اول

علي حسيني

1390/03/04

دبستان پسرانه دوره اول

اميرحسين محمد زاده

1392/03/01

دبستان پسرانه دوره اول

آرمين اشرفي خراساني

1391/03/08

دبستان پسرانه دوره دوم

ماهان خاتوني درميان

1387/03/02

دبستان پسرانه دوره اول

سيد سامان رمضاني

1392/03/07

دبستان دخترانه

مهتا عباس نژاد

1389/03/04

دبستان پسرانه دوره اول

سيدمحمدحسام محمدپور

1390/03/06

دبیرستان دوره دوم پسرانه

محمدجواد خالقي

1381/03/03

دبستان پسرانه دوره دوم

سپنتا قرباني

1387/03/07

دبستان پسرانه دوره اول

آرتين عثماني بجد

1390/03/01

دبیرستان دوره دوم پسرانه

اميرحسين مودي

1381/03/06

دبستان پسرانه دوره اول

سيد طاها مسرت

1392/03/08

دبستان پسرانه دوره دوم

محمدرضا كاهني

1389/03/04

دبستان پسرانه دوره دوم

بنيامين خراشادي زاده

1389/03/03

دبستان پسرانه دوره دوم

علي آرزومندان مفرد

1388/03/03

دبستان پسرانه دوره اول

عليرضا كدخدائي

1391/03/02

دبستان پسرانه دوره دوم

محمد صفري

1389/03/08

دبستان پسرانه دوره اول

پرهام رحيمي

1392/03/04